reklama

Hotel Holiday Inn dokončia asi o rok

holiday_innVýstavbu štvorhviezdičkového hotela Holiday Inn, ktorý stavia na Hornopotočnej ulici v Trnave spoločnosť Trnava Inn, s.r.o., plánujú dokončiť koncom roku 2008. Hotel so 107 izbami a 220 posteľami, kongresovou sálou pre 84 ľudí, barom a reštauráciou pre 92 osôb a podzemným parkoviskom začali stavať na jar tohto roku. Dominantou nádvoria hotela bude viac ako storočný  Dub letný, o ktorého záchranu úspešne bojovali Trnavčania ešte pred začatím stavebných prác.

Foto: BK Group

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2007 23:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.