reklama

Nákupné centrum pri železničnej stanici nebude, poslanci ho odmietli

stanica1Pred mesiacom sme priniesli informáciu o myšlienke bratislavskej spoločnosti Ikores postaviť pred budovou železničnej stanice v Trnave informačno – obchodné centrum. Prvou podmienkou začatia výstavby však bol súhlas poslancov mestského zastupiteľstva so zmenou územného plánu v danej lokalite.

Trnavské zastupiteľstvo však so zámerom nesúhlasilo a projekt zamietlo. „Dôvodom nesúhlasného stanoviska je dopravná situácia v danej lokalite a absencia jej riešenia z pohľadu investora,“ povedal primátor mesta Štefan Bošnák.  Zároveň pripomenul, že v prípade, že investor príde s adekvátnym riešením a návrhom, mesto sa k tejto téme môže vrátiť.

Firma Ikores plánovala postaviť dvojpodlažné centrum s 300 podzemnými garážami.

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2007 22:17. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.