reklama

HB Reavis plánuje investovať v katastri Zavara do logistického centra 6,7 miliardy

Investíciu vo výške 6,7 miliardy korún do priemyselno – logistického centra v katastri obce Zavar neďaleko automobilky PSA Peugeot Citroen oficiálne predstavila médiám uviedla hovorkyňa spoločnosti HB Reavis Group Želmíra Rácová.
O predpokladanej investícii neďaleko Trnavy informoval týždenník Trnava Dnes ešte na jeseň minulého roku.
Podľa slov Ž. Rácovej na ploche 257 – tisíc metrov štvorcových vyrastie desať veľkých hál, prácu tu nájde bezmála tisíc ľudí.
Investíciu chce HB Reavis začať realizovať ešte v roku 2008, s dokončením sa počíta v priebehu budúceho roku. Hlavným účelom investície je vybudovanie priemyselno-logistického centra a poskytovanie služieb v rámci pripravovaného priemyselného parku pri Zavare, uviedla Rácová.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2008 1:18. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.