reklama

Mesto Trnava konečne opraví Coburgovu ulicu

Trnavská radnica sa konečne rozhodla opraviť cestu a chodníky na Coburgovej ulici, napísal týždenník Trnava Dnes v 30. čísle. Už bolo načase. Na cucky rozbitá ulica, pre mnohých Trnavčanov nič iné len sídlo tvrdého cigánskeho geta, potrebuje renováciu ako soľ.
Stovky áut zákazníkov firiem a ich majiteľov na Coburgovej denne ničia svoje tlmiče a pneumatiky. Návštevníci areálu už neexistujúcej TAZ-ky (Trnavské automobilové závody, výrobca slávnej Š-1203, alebo ak chcete šopy či tisícdvestotrojky) hromžia, zamestnanci firiem z areálu sa potkýňajú na rozflákaných chodníkoch a popritom na nich špliechajú dávky špinavej vody z hlbokých výmoľov okoloidúce autá.
Podľa ľudí z radnice by pri dobrej konštalácii mohla byť Coburgova dokončená ešte do konca roka 2008. Mestskú pokladnicu bude stáť rekonštrukcia asi dvadsať miliónov korún.

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2008 21:53. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.