reklama

Mesto opraví schátralý úsek hradieb vedľa severovýchodnej veže

Nevzhľadnú časť mestských hradieb pri novej severovýchodnej veži obnoví mesto Trnava vďaka dotácii Ministerstva kultúry SR a z vlastných zdrojov. Správu prinieslo Trnavské rádio.

Na obnovu niekoľkometrového úseku trnavských hradieb v dotyku severnej veže a želiarskeho domčeka získalo mesto dotáciu 25-tisíc eur.


Oprava sa bude týkať úseku vedľa severovýchodnej veže

Celkové náklady na rekonštrukciu úseku odhaduje mesto na 50-tisíc eur, konkrétne čiastku ukáže až výsledok verejného obstarávania.

Podľa hovorkyne mesta Veroniky Majtánovej práce by mali byť dokončené v októbri 2020.

Celá správa Trnavského rádia:

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2020 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto opraví schátralý úsek hradieb vedľa severovýchodnej veže”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.