reklama

Mesto opraví schátralý úsek hradieb vedľa severovýchodnej veže

Nevzhľadnú časť mestských hradieb pri novej severovýchodnej veži obnoví mesto Trnava vďaka dotácii Ministerstva kultúry SR a z vlastných zdrojov. Správu prinieslo Trnavské rádio.

Na obnovu niekoľkometrového úseku trnavských hradieb v dotyku severnej veže a želiarskeho domčeka získalo mesto dotáciu 25-tisíc eur.


Oprava sa bude týkať úseku vedľa severovýchodnej veže

Celkové náklady na rekonštrukciu úseku odhaduje mesto na 50-tisíc eur, konkrétne čiastku ukáže až výsledok verejného obstarávania.

Podľa hovorkyne mesta Veroniky Majtánovej práce by mali byť dokončené v októbri 2020.

Celá správa Trnavského rádia:

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2020 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto opraví schátralý úsek hradieb vedľa severovýchodnej veže”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.