reklama

Na novej kruhovke budú klásť asfalt, obchádzka do areálu TAZ povedie cez Coburgovu

Od stredy do nedele bude úplne uzavretá spojnica Strojárenskej ulice s Bratislavskou. Dopravu smerujúcu do bývalého areálu TAZ presmerujú cez Coburgovu.

Povolenie na úplnú uzávierku miestnej komunikácie na Strojárenskej ulici vydáva Mesto Trnava po dohode s Okresným riaditeľstvom PZ SR a Okresným dopravným inšpektorátom.

Uzavretý bude približne 70-metrový úsek od križovatky s Bratislavskou ulicou smerom do Strojárenskej v termíne od stredy 26. novembra 9.00 do nedele 30. novembra 20.00 hodiny.

„Reorganizácia dopravy v dôsledku asfaltovania 3-vrstiev asfaltobetónu začne v stredu ráno o 9. hodine. Za predpokladu prijateľného počasia bude v nedeľu križovatka vyasfaltovaná,“ priblížil vedúci odboru investičnej výstavby na mestskom úrade Dušan Béreš.

bratislavska1
Križovatka Bratislavskej a Strojárenskej ulice

Ilustračné foto

Dôvodom uzávierky je pokládka nových povrchových vrstiev na okružnej križovatke ulíc Bratislavská – Strojárenská, s výstavbou ktorej začali v prvej polovici októbra.

Križovatka by mala byť dokončená pred vianočnými sviatkami.

Prejazd Strojárenskou ulicou využívajú zamestnanci a dodávatelia desiatok firiem v areáli bývalých Trnavských automobilových závodov.

„Obchádzková trasa nie je možná, pretože ulica Strojárenská slúži iba ako vjazd do bývalého objektu TAZ, a preto vjazd do bývalého areálu TAZ bude možný iba z ulice Coburgova, o čom budú všetky firmy sídliace v tomto objekte informované,“ popisuje textová časť povolenia na uzávierku.

Spoločnosť Johns Manville sprístupní parkovisko pred závodom pre svojich zamestnancov a návštevníkov dočasnou náhradnou trasou. Vjazd a výjazd sa nachádza približne 200 metrov za križovatkou v smere na Hrnčiarovce.

Situácia:

situacia-bratislavska
Dočasné riešenie dopravy na križovatke Bratislavská – Strojárenská so zakreslením dočasného vjazdu na parkovisko pri Johns Manville. Pre zväčšenie kliknite na mapku.

situacia-coburgova
Dočasné riešenie dopravy na Coburgovej ulici (križovatky 1 a 2) a na križovatke Coburgova – Bratislavská (križovatka 3). Pre zväčšenie kliknite na mapku.

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2014 0:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.