reklama

V amfiteátri otvorili kaviareň Amfik, príležitosť tu dostanú aj umelci

Začiatkom júna tohto roku odovzdalo mesto Trnava do užívania verejnosti zrekonštruovaný amfiteáter. Krátko na to ho samospráva prenajala súkromnej spoločnosti Amfik, s.r.o.
Vo štvrtok 13. novembra konateľ spoločnosti Jozef Viskupič za asistencie trnavského primátora Štefana Bošnáka slávnostne uviedli do prevádzky kaviareň Amfik Café situovanú v južnej časti prírodného kina. Súčasťou vkusne a štýlovo zariadeného podniku je aj malé pódium, určené pre usporadúvanie kultúrnych podujatí, recitálov, akustických koncertov či malých javiskových foriem.
„Tento novovytvorený priestor poskytuje možnosť príjemne strávených chvíľ pri chutnom nápoji, a zároveň kaviareň ponúkne príležitosť mladým trnavským umelcom na vlastnú realizáciu a prezentáciu. Vďaka týmto priestorom sa do svojho rodného mesta vráti Túlavé divadlo pod taktovkou režiséra Jakuba Nvotu, ale na svoju prezentáciu tu dostanú svoj priestor aj ďalší umelci,“ poznamenal Jozef Viskupič.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2008 0:46. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.