reklama

Spokojnosť so službami cintorína na Kamennej ceste

“Bola by som rada, ak by ste  napísali o po­zitívnych zmenách, ktoré nastali v posledných týždňoch na cintoríne na Kamennej ceste v Trnave. Zúčastnila som sa nedávno pohrebu blízkeho rodinného príslušníka a môžem konštatovať, že na rozdiel od minulosti sme boli s celou rodinou príjemne prekvapení profesionálnym prístupom obslužného personálu a technic­kých pracovníkov,” píše pani Helena. Nie je jedinou, ktorá sa s nami podelila o dojmy spojené s prevádzkou cintorínskych služieb na Kamennej ceste.
Viacerí Trnavčania si všimli aj čistotu cintorína a jeho okolia, pravidelne vyprázňované smetné nádoby a lepšiu údržbu chodníkov.
“Navštevujem cintorín už mnoho rokov a chcela by som vyzdvihnúť o poznanie vyššiu profesionalitu ľudí zabezpečujúcich pohreby a ich prístup k pozostalým. Príjemne nás aj s manželom prekvapila organizácia Pamiatky zosnulých a bez­problémové zvládnutie tohto sviatku, ktorý býva spojený so zvýšených pohybom tisícov návštevníkov hrobov svojich zosnulých,” reaguje aj pani Gita z Trnavy.
Cintorín na Kamennej ceste mení svoju tvár už niekoľko mesiacov po vizuálnej stránke aj prostredníctvom rekonštrukcie objektu nachádzajúceho sa pri parkovisku.
Mesto Trnava tu investovalo prostriedky do obnovy fasády, realizácie prístavby, výmeny okien a renovácie interiérov.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2008 22:57. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.