reklama

Mimoriadny autobus z Clementisovej k cintorínom

Mimoriadny autobus k trnavským cintorínom na Ulici T. Vansovej a na Kamennej ceste zabezpečila mestská samospráva pri príležitosti Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Odchod autobusu bude v nedeľu 31. októbra a v pondelok 1. novembra o 14. hodine z parkoviska na Clementisovej ulici pred bowlingom.

Odchod autobusu nazad do mesta bude po obidva dni z Kamennej cesty o 15.30 a spred cintorína na T. Vansovej o 15.40 h.

Mesto chce týmto spôsobom pomôcť najmä dôchodcom bývajúcim v malometrážnych bytoch na Clementisovej ulici, ktorí chcú zapáliť sviečku na hroboch svojich blízkych.

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2010 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.