reklama

Otvorili novú administratívnu budovu

divus-budova2Výbornou polohou, moderným vyba­vením aj technickými vymoženosťami sa môže popýšiť nová administratívna budova spoločnosti Divus Game Plus, s.r.o., Trnava, ktorú sprevádzkovali za­čiatkom roku 2009 na Zavarskej ulici. Štvorpodlažný objekt sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 1600 m2 bude slúžiť nielen ako sídlo firmy Divus Game Plus.

Podstatná časť kancelárskych a administratívnych pries­torov je určená na prenájom ďalším subjektom. Podľa vyjadrenia zástupcov firmy Divus v priestoroch budovy sú k dispozícii kancelárske priestory menšej rozlohy v priemere od 12 do 15 m2, ako aj väčšie kancelárie s metrážou od 22 do 30 m2.

“Ponúkame moderné a vkusne za­riadené priestory určené podnikateľským subjektom v te­h­lovej a za­­teplenej budove, položenej na strategickom mieste pri obchodnom centre Domino len pár desiatok metrov od sever­ného obchvatu mesta. Ide o lo­kalitu, ktorú v blízkej budúcnosti čaká ďalší rozvoj a už dnes má výborné dopravné napojenie,” divus-budova1uviedli zástupcovia spoločnosti Divus Game Plus Roman Doležaj a Patrik Varjú.

Administratívna budova ponúkne nájomníkom všetok potrebný komfort: vysokorýchlostný internet, klimatizáciu, parkovacie miesta, samostnatné merače spotreby energií, vstup na čipové karty, alarm, 24-hodinovú strážnu službu či plne vybavenú kuchynku. “Hoci ide o kancelárie vyš­šieho štandardu, myslíme si, že ceny za prenájom priestorov sú postavené na veľmi prijateľnej úrovni,” pripomínajú.
Bližšie informácie o možnostiach prenájmu administratívnych priestorov v budove Divus na Zavarskej ulici v Trnave získate na telefónnom čísle 0911 28 28 45.

Ulož ako PDF
Napísal 5. februára 2009 21:55. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.