reklama

Sobotná noc bude patriť v Zelenči multižánrovému festivalu HULIFEST 2009

hulifest_2009finalV sobotu 18. apríla sa uskutoční v priestoroch KD Zeleneč ďalšie pokračovanie HUdobného LInčanského FEstivalu – HULIFEST 2009. Organizátori pozvali do Zelenča, ako sa stalo dobrým zvykom, opäť kvalitné kapely.
Headlinerom tohtoročného Hulifestu bude vrbovské multižánrové zoskupenie Karpatské chrbáty. Okrem nich sa predstavia aj trnavské skupiny Kŕdeľ divých Adamov, Majčas, Delikatesa, The Wilderness, Phillic a bratislavská kapela My Choice.
Usporiadatelia akcie sľubujú návštevníkom Hulifestu veľa kvalitnej muziky, počuť bude mix najrôznejších hudobných štýlov od hardcore, cez blue-srock´n´roll, hip-hop, melodický metal, indie 90. rokov, alternatívu, až po rock ´n´roll.
Vstupné na Hulifest je 3 eurá, po skončení festivalu zabezpečili organizátori autobusové spojenie do Trnavy.
AKCIU PODPORILI: hotel KORMORÁN ŠAMORÍN,  pani Vahalíková – GLYNWED, KON-PRESS tlačiareň, Ivan Orlický a brat -výroba nábytku,  Vinárstvo BLAHO Zeleneč,  ART klub Trnava, Looks – skin, body, hair, On Air Valve studio, SAFEYBOX. MÉDIÁ: TrnavaDnes, Rádio FM, poko.sk.

Viac na www.hulifest.sk

Ulož ako PDF
Napísal 17. apríla 2009 1:00. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.