reklama

Na Kopánke pribudli nové jednosmerky, zmenilo sa aj značenie hlavnej cesty

cukrova-hajdoczyho-bNa jeseň minulého roka avizované zmeny v riešení dopravy na Kopánke sú niekoľko dní realitou.
Križovatka ulíc Cukrová – Hajdóczyho je riešená tak, že hlavnou cestou je Cukrová v smere na Hajdóczyho a Slnečnú. Z via­cerých úzkych uličiek na Kopánke budú jednosmerky.
“Doprava v smere od Kalvárie častejšie smeruje na Slnečnú ulicu doľava, preto sme pristúpili k tejto zmene. Naviac, z niektorých ulíc v tejto lokalite, ako sú napríklad cukrova-hajdoczyho-aPažitná, Jánošíkova či Lovecká sa stanú jednosmerky,” uviedol Pavol Tomašovič z trnavskej radnice.
Pre zavedenie jednosmerne prejazdných ulíc sa mesto rozhodlo na jednej strane pre upokojenie dopravy v úzkych uličkách zástavby rodinných domov, ale aj pre zvýšenie bezpečnosti.
“V uličkách parkujú autá na oboch stranách vozovky, čo pri oboj­smernej premávke často spôsobovalo vznik nebezpečných a kolíznych situácií. Inštalovaním zákazových značiek v niektorých uliciach týmto problémom predídeme,” vysvetlil Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2009 23:47. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Kopánke pribudli nové jednosmerky, zmenilo sa aj značenie hlavnej cesty”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.