reklama

Zmena dopravy: z Cukrovej ulice už na Hajdóczyho neodbočíte

Počnúc dneškom platí na Hajdóczyho ulici v Trnave nová organizácia dopravy.

Mestský úrad osadil za asistencie mestských policajtov dopravné značenie, ktoré zakazuje vjazd motorovým vozidlám z Cukrovej ulice na Hajdóczyho.


Ilustračné foto: Križovatka Cukrová – Hajdóczyho – Pažitná

Na Hajdóczyho ulicu v smere k Empire alebo hlavnému vstupu do areálu Slávie platí zákaz vjazdu z Cukrovej, rovnako tak v smere od Pažitnej či Slnečnej ulice. Dopravná situácia v ostatných priľahlých uličkách zostáva v platnosti ako doteraz.

Vjazd zo Školskej ulice doľava na Hajdóczyho zostáva povolený.

Cieľom tejto zmeny je zvýšenie plynulosti a bezpečnosti dopravy a v neposlednom rade aj zabránenie prejazdu áut cez obytnú štvrť. Na Hajdóczyho ulici pribudol aj nový priechod pre chodcov. Zmena sa uskutočnila náklade sťažností obyvateľov a merania hlučnosti v tejto lokalite,“ informovalo mesto v tlačovej správe.

Situačná mapa:

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2012 12:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zmena dopravy: z Cukrovej ulice už na Hajdóczyho neodbočíte”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.