reklama

Rekonštrukcia Cukrovej bude najväčšou investičnou akciou v oblasti dopravy

Najväčšou investičnou akciou mesta Trnava v oblasti dopravy v roku 2011 bude rekonštrukcia Cukrovej ulice. V decembri začala príprava územia pre výstavbu chodníka a cyklochodníka.
V lokalite boli presunuté oplotenia prevádzok v línii budúceho chodníka, realizovaný bol výrub náletových drevín a presadenie stromov.

Na konci roku 2010 dokončili presun oplotenia na pravej strane v smere od Trstínskej. Vznikne tu chodník a cyklochodník

V rámci investície dôjde na Cukrovej ulici k celkovej rekonštrukcii cesty v úseku od križovatky Pri kalvárii po Hajdóczyho ulicu, výstavbe nového chodníka a cyklochodníka po pravej strane cesty v smere od Trstínskej. Súčasťou rekonštrukcie v tomto úseku bude aj vybudovanie odvodnenia komunikácie, kompletná výmena verejného osvetlenia a vybudovanie deliaceho pásu zelene medzi cestou a chodníkom.

Predpokladaná investícia mesta bude asi 500-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2011 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Rekonštrukcia Cukrovej bude najväčšou investičnou akciou v oblasti dopravy”

 1. 1
  VlaDyka says:

  Ja pevne dufam, ze najvacsia dopravna investicia roku 2011 “Cukrova” sa pekne spoji nielen vozovkou, ale i chodnikom a cyklochodnikom s najvacsou dopravnou investiciou roku 2009 “Trstinska-Cukrova”, ked uz na opacnej strane…(vlastne v celej MC Sever) nie je ziaden chyklochodnik.
  P.S. : Ibaze by nebolo s akym cyklochodnikom ani na tejto strane…. ;(((
  vid existujuci stav
  http://img716.imageshack.us/img716/7672/ttseverexistujucecyklot.jpg
  a stav navrhovani (v nekonecnosti bytia)
  http://img152.imageshack.us/img152/8099/ttsevernavrhcyklotrasy.jpg

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.