reklama

Na Kopánke začnú v apríli rekonštruovať plynovody, rozkopávky sa dotknú viacerých ulíc

Slovenský plynárenský priemysel pripravuje rekonštrukciu plynovodov na Kopánke. Inštalácia nových rozvodov plynu si vyžiada dopravné obmedzenia.

Stavebné práce budú postupovať po etapách a dotknú sa sa viacerých trnavských ulíc.

Predbežne sa počíta s obmedzeniami v období od polovice apríla do polovice septembra 2017.

Čiastočné uzávierky miestnych komunikácií pocítia obyvatelia a vodiči na uliciach Školská, Lovecká, Kukučínova, Kopánková, Jánošíková, Martina Benku, Legionárska a Krajná.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Prvá uzávierka má trvať od 15. apríla do 15. júla 2017 na uliciach Školská, Lovecká, Kukučínova a Kopánková.

Ulica Školská bude čiastočne uzavretá od ulice Kukučínova po Jána Hajdóczyho v dĺžke 245 metrov. Ulica Lovecká bude čiastočne uzavretá od ulice Jána Hajdóczyho po ulicu Kukučínova v dĺžke 226 metrov.

Kopánková ulica bude čiastočne uzavretá od ulice Kukučínova po ulicu Jána Hlubíka v dĺžke 420 m. Komunikácia na ulici Kukučínova bude čiastočne uzavretá od križovatky ulíc Robotnícka a Jánošíkova po križovatku s ulicou Pažitná v dĺžke 210 m.

Druhá etapa začne podľa predpokladov 15. mája a potrvá do 15. augusta. Uzávierky sa počas nej dotknú ulíc Jánošíková, Martina Benku, Kukučínova a Legionárska.

Jánošíkova ulica bude čiastočne uzavretá od ulice Jána Hajdóczyho po ulicu Kukučínova v dĺžke 250 metrov.

Ulica Legionárska bude čiastočne uzavretá od ulice Kukučínova po ulicu Jána Hajdóczyho v dĺžke 260 m.

Komunikácia na ulici Kukučínova bude čiastočne uzavretá od križovatky s ulicou Jánošíkova po križovatku s ulicou Pažitná v dĺžke 60 metrov. Na ulici Kukučínova bude zároveň úplne uzavretý chodník od križovatky s ulicou Pažitná po križovatku s ulicou Mikuláša Koperníka a úplná uzávierka chodníka bude pokračovať až na ulicu Martina Benku po ulicu Mikuláša Koperníka v dĺžke cca 120 metrov.

Stavebné práce sa výraznejšie dotknú ulice Krajnej v období od 1. augusta do 15. septembra.

Tu sa počíta s úplnou uzávierkou ulice. Uzavretý bude úsek od križovatky s prepojovacou komunikáciou, ktorá spája ulicu Krajná s ulicou Ľudová až po križovatku s Krupskou ulicou, v dĺžke 190 metrov.

Obchádzková trasa bude možná iba po ulici Ľudovej a obyvateľom ulice Krajná bude umožnený vjazd a výjazd.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2017 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Na Kopánke začnú v apríli rekonštruovať plynovody, rozkopávky sa dotknú viacerých ulíc”

 1. 1
  Pozorovateľ says:

  Už konečne aj Olympijskú ukončili.
  Diery sú zaliate a pribudli tam tri asfaltové chrasty.

 2. 2
  Vták says:

  Ranný šok:

  Kukučinova, Olympijská, Radlinskeho, Halenarska sú úplne dokončené, pri Jednote stojí krásny parkovací dom s polyfunkciou, pri nemocnici je sprevádzkovane nové parkovisko.
  Schválená sieť cyklotrás v dĺžke 2700 km v okolí Trnavy. Rozhodnuté dobudovanie obchvatu mesta v celom okruhu v štvorprúdovom profile.

 3. 3
  Vták says:

  Na pracovných raňajkách sa dnes v skorých ranných hodinách stretli zástupcovia komunálnej úrovne z celého kraja. Jediným bodom programu bolo prerozdelenie mimoriadnej dotácie 123456789.-€.
  Ešte zostalo prerozdeliť 1000000.-€ a nevedia čo s nimi.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.