reklama

Komunikácie na Hajdóczyho ulici v tomto roku opravovať nebudú

hajdoczyhoMesto Trnava požiadalo stavebný úrad o predĺženie platnosti stavebného povo­lenia rekonštrukcie miestnych komunikácií na Hajdóczyho ulici v Trnave. Skutočný termín modernizácie cesty a chodníkov v tejto lokalite zostáva nate­raz neznámy.
V ostatných rokoch čoraz viac dopravou zaťažená ulica sa tak v najbližších dvanástich mesiacoch obnovy nedočká. Stavebné povolenie na realizáciu rekonštrukčných prác získalo právoplatnosť ešte v apríli 2007, no dodnes sa s projektom nezačalo. Investícia nie je zaradená ani v tohto­ročnom rozpočte. Aktuálne stavebné povolenie je platné až do apríla 2011.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2009 0:00. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.