reklama

Od pondelka dopravné obmedzenia na Kopánke

cukrova-hajdoczyho-aV priebehu mája až do polovice augusta budú prebiehať rekonštrukčné práce na vedení plynu v lokalite mestskej časti Kopánka. Ide o ulice Sibírska, A. Kmeťa, Parašutistov, Severná, Radarová, Rovná, Olympijská, Letecká a Ľudová.
Rozkopávky na uliciach začnú od pondelka 25. mája 2009. Doprava bude usmernená prenosným dopravným značením a bude uplatnený princíp jednosmerných ulíc v celej lokalite, v ktorej budú prebiehať rekonštrukčné práce.
Investorom je Slovenský plynárenský priemysel, ktorý, ako se informovali pred dvomi týždňami, pripravuje v budúcnosti rekonštrukcie plynovodov aj v ďalších lokalitách mesta.

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2009 0:15. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.