reklama

Križovatka na Trstínskej funguje v polovičnom profile

trstinska-maj-1Pravá polovica kruhovej križovatky ulíc Trstínska – Ružindolská v smere von z mesta v súčasnosti obhospodaruje dopravu na tomto mimoriadne exponovanom úseku.
Dopravu v lokalite od obchodného centra Merkúr po čerpaciu stanicu Oktan riadi svetelná signalizácia.
Stavebné práce sa v týchto dňoch zameriavajú na dokončenie druhej polovice okruhu, no v prvom rade na inštaláciu sietí, ktoré budú umies­tnené pod novou cestou a križovatkou.
Stavbári zároveň pracujú na výstavbe mosta cez potok Trnávka, po ktorom budú premávať autá v smere na Cukrovú ulicu. Časť komunikácie na Cukrovej v častitrstinska-maj-2 pri Drutechne bude tiež zrekonštruovaná.
Stavebné práce potrvajú podľa predpokladov do konca augusta 2009, no vodiči, ale aj podnikatelia pracujúci v tejto lokalite dúfajú, že stavebné práce a následné odovzdanie kruhovky do prevádzky prebehne skôr ako bolo deklarované.
“Obchody stoja, tržby rapídne klesli. Zákazníci k nám nechodia,  nemajú sa sem po­riadne ako dostať,” ťažkajú si obchodníci a dúfajú, že toto náročné obdobie spôsobené rekonštrukciou cesty budú mať už čím skôr za sebou.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2009 18:29. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Križovatka na Trstínskej funguje v polovičnom profile”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.