reklama

Aquapolis má ambíciu stať sa novou dominantou mesta

aquapolis1Trnava sa na jar budúceho roku stane len štvrtým mestom na Slovensku, ktoré dispo­nuje mo­derným biznis centrom najvyššej – A – kategórie. Administratívno – obchodný projekt Aquapolis na sídlisku Vodáreň plánujú dokončiť v marci 2010 a následne po kolaudácii spustiť do prevádzky pre nájomníkov priestorov a verej­nosť.
Biznis centrum Aquapolis vyrastá v blízkosti najväčších trnavských obchodných centier v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Projekt pochádza z dielne tunajšej architektonickej kancelárie Fan-Arch Viliama Čuperku a má ambíciu stať sa novou dominantou mesta. Podobne ako je známa vodárenská veža, s ktorou biznis centrum susedí. A nielen to. Ako potvrdil riaditeľ developera projektu  zo spoločnosti Tatra Residence Miloš Sušársky,   Aquapolis si od vodárenského vodojemu odvodil aj svoj názov.
“Trnava patrí medzi najrozvinutejšie regióny na Slovensku. Preto tu dnes vzniká vynikajúci projekt, aký v regióne dosiaľ absentuje. Okrem klasickej administratívy naj­vyššej kvality ponúkne dopln­kové služby ako súkromnú polikliniku s 20 ambulanciami, banku, fitness centrum, lekáreň a mnohé ďalšie,” informoval Ing. M. Sušársky.
V budove pozostávajúcej z troch častí bude k dispozícii vyše 12-tisíc met­rov štvorcových kan­ce­lár­skej a 1800  m2 podlahovej plochy pre obchod a služby, 250 parkovacích miest v podzemí a ďalšie asi tri desiatky pred budovou. Objekt, realizácia ktorého má byť ukončená na jar 2010 a vyžiada si náklady vo výške asi 25 mil. eur, pozostáva z troch častí – dve z nich budú päťpodlažné a jedna sedempodlažná.
Pôdorys aj samotné vybavenie priestorov si budú môcť klienti prispôsobiť vlastným predstavám. Samozrejmosťou budú technické vymoženosti súčasnej doby, pri­pomenul Sušársky.  A hoci je výstavba projektu, investorom ktorého je spoločnosť PRODEAL, a.s., v plnom prúde, už dnes si záujemci môžu pozrieť niekoľko vzorovo zariadených kancelárskych priestorov pria­mo v priestoroch Aquapolisu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2009 12:07. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.