reklama

Most na Sladovníckej otvoria asi až v pondelok 9. novembra

Pravdepodobne už len zopár dní delí vodičov od spustenia novej kruhovej križovatky ulíc Nitrianska – Tamaškovičova – Sladovnícka. V nedeľu 1. novembra zostávalo stavebným firmám dokončiť časť napojenia vetvy z Nitrianskej na Sladovnícku v smere k železničnému podjazdu, nedokončené boli aj niektoré menšie úseky na kruhovke.

Operatívne riešená rekonštrukcia komunikácie pod železničným mostom rovnako pokročila. Pôvodné kanály doznali viacerých úprav, niektoré vyviedli von spod mosta a pôvodné kanály zaliali základnou vrstvou asfaltu. Zostáva však položiť asfaltový koberec v celej dĺžke pod mostom, ako aj asi 10 metrov pred aj za ním, teda napojenie na kruhovú križovatku aj Sladovnícku ulicu. Stavbári tiež odstránili plechové steny, ktoré oddeľovali po oboch stranách chodníky od cesty. Zatiaľ nie je známe, čo ich nahradí.

V ďalšej fáze, približne do konca roku 2010, však bude vodičom strpčovať život realizácia štvorprúdovej komunikácie na Nitrianskej ulici v úseku približne od predajne Autocomodex po novú kruhovku.

AKTUALIZOVANÉ 3. novembra: Spustenie dopravy pod železnicou na Sladovníckej ulici bude podľa našich aktuálnych zistení reálne najskôr v pondelok 9. novembra. Po dokončení asfaltového koberca bude nutné nainštalovať nové zábradlie po oboch stranách chodníkov, nevyhnutné je aj osadenie dopravného značenia.
Otázkou zostáva, akým spôsobom a či vôbec bude fungovať vetva z Nitrianskej na Sladovnícku. V rámci rozširovania Nitrianskej na štyri pruhy je podľa nášho zdroja predpoklad, že počas stavebných prác bude v smere von z mesta spustený jeden pruh, v smere do mesta má byť doprava odkláňaná na ulice Mikovínyho a Priemyselnú.

Fotodokumentácia z 1. novembra 2010:

sladovnicka-1-nov09-1

sladovnicka-1-nov09-2

sladovnicka-1-nov09-3

sladovnicka-1-nov09-4

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2009 14:55. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Most na Sladovníckej otvoria asi až v pondelok 9. novembra”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.