reklama

Stavebné práce na Nitrianskej začali, vodičov čakajú obmedzenia

nitrianska-nov2009

V pondelok 16. novembra otvorila Slovenská správa ciest ďalšiu etapu stavebných prác na Nitrianskej ulici. V tejto fáze stavbári rozširujú úsek cesty od križovatky pri SAD po kruhovú križovatku s Tamaškovičovou a Sladovníckou ulicou na štyri pruhy, pribudnú aj nové chodníky, verejné osvetlenie a sadové úpravy.

Súčasťou investície sú aj nevyhnutné prekládky inžinierskych sietí.

nitrianska-nov2009-3

V dôsledku stavebných prác prišlo k obmedzeniu dopravy. Funkčný je jeden jazdný pruh v smere von z mesta. Vodiči prichádzajúci do Trnavy od diaľnice D1 či rýchlostnej cesty R1 budú musieť využiť juhovýchodnú časť obchvatu alebo odbočku na Mikovíniho ulicu pri predajni áut Mercedes.

nitrianska-nov2009-5

Za organizáciu prác počas uzávierky, za správnosť a úplnosť osadenia prenosného dopravného značenia zodpovedá spoločnosť SKANSKA, ktorá je dodávateľom stavby pre Slovenskú správu ciest.
Predpokladaný termín ukončenia prác je 30. jún 2010.

Mapa obchádzkových trás (zdroj: mesto Trnava)
mapaobchadzky

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2009 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stavebné práce na Nitrianskej začali, vodičov čakajú obmedzenia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.