reklama

Stavebné práce na Nitrianskej začali, vodičov čakajú obmedzenia

nitrianska-nov2009

V pondelok 16. novembra otvorila Slovenská správa ciest ďalšiu etapu stavebných prác na Nitrianskej ulici. V tejto fáze stavbári rozširujú úsek cesty od križovatky pri SAD po kruhovú križovatku s Tamaškovičovou a Sladovníckou ulicou na štyri pruhy, pribudnú aj nové chodníky, verejné osvetlenie a sadové úpravy.

Súčasťou investície sú aj nevyhnutné prekládky inžinierskych sietí.

nitrianska-nov2009-3

V dôsledku stavebných prác prišlo k obmedzeniu dopravy. Funkčný je jeden jazdný pruh v smere von z mesta. Vodiči prichádzajúci do Trnavy od diaľnice D1 či rýchlostnej cesty R1 budú musieť využiť juhovýchodnú časť obchvatu alebo odbočku na Mikovíniho ulicu pri predajni áut Mercedes.

nitrianska-nov2009-5

Za organizáciu prác počas uzávierky, za správnosť a úplnosť osadenia prenosného dopravného značenia zodpovedá spoločnosť SKANSKA, ktorá je dodávateľom stavby pre Slovenskú správu ciest.
Predpokladaný termín ukončenia prác je 30. jún 2010.

Mapa obchádzkových trás (zdroj: mesto Trnava)
mapaobchadzky

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2009 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stavebné práce na Nitrianskej začali, vodičov čakajú obmedzenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.