reklama

Cestári začali v sobotu s opravou jedného pruhu na Rybníkovej

rybnikova1aV sobotu 5. decembra začali cestári s opravou jedného jazdného pruhu na Rybníkovej ulici v Trnave. Frézovanie zbytkov asfaltu, ktorý cestári odstránili pred zimou v roku 2007, by malo trvať len v priebehu soboty. Od ranných hodín je zúžená Rybníková ulica v úseku od križovatky so rybnikova3Štefánikovou po križovatku s Hlbokou ulicou.

„Zajtra chceme položiť základnú vrstvu asfaltu. Úsek bude položením približne štvorcentimetrovej vrstvy normálne prejazdný. V prípade priaznivého počasia o týždeň, znovu cez víkend, plánujeme vyasfaltovať celý úsek cesty,“ povedal jeden z pracovníkov dodávateľskej firmy.

Kvôli rekonštrukcii cesty sa v smere od Hospodárskej ulice cez Zelený kríček až po križovatku Špačinská – Bučianska – Rybníková – Hlboká vytvárali v sobotu dopoludnia kolóny so zdržaním do 10 minút.

AKTUALIZOVANÉ V UTOROK 8. DECEMBRA:
Rekonštruovaný úsek napokon cestári spustili už v utorok 8. decembra. V priebehu nedele sa im podarilo naniesť základnú vrstvu asfaltu, v pondelok počas dňa potom inštalovali vrchnú vrstvu. Na úseku od Zeleného kríčka po križovatku s Hlbokou ulicou tak zostáva už len naniesť vodorovné dopravné značenie.

Po Rybníkovej ulici denne prejde priemerne asi 25 – tisíc vozidiel.

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2009 14:24. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.