reklama

Dnes príde do centra Trnavy Mikuláš

vianocny-strom-trnavaV sobotu 5. decembra o 17.30 hodine odštartuje v centre Trnavy kultúrno-spoločenský program Mikuláš na radnici. Okolo 18. hodine sa očakáva aj príchod samotného Mikuláša, na ktorého budú pri vianočnom strome na Trojičnom námestí alebo pri trnavskej radnici čakať stovky detí. Pre najmenších pripravilo mesto v spolupráci so sponzormi zaujímavý program.

Počas víkendu uvidia návštevníci centra mesta v nedeľu o 10. hodiny folklórnu skupinu Borovienka, od 11. hodiny vystúpi na Trojičnom námestí Detská folklórna skupina MLADÝ HELIGÓN.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2009 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.