reklama

PSA Peugeot Citroën: generálny partner Vianoc v Trnave

psa_logoSpoločnosť PSA Peugeot Citroën Slovakia podporila vianočné a novoročné akcie, ktoré organizuje pre svojich obyvateľov a návštevníkov mesto Trnava.

V bohatom programe, ktorý odštartoval 5. decembra, v predvečer sviatku svätého Mikuláša, a skončí na Nový rok, si prídu na svoje deti, dospelí, milovníci kultúry, ale i športu. Vystúpia profesionálni umelci, ako aj deti z trnavských materských a základných škôl. Radnica pripravila tiež tvorivé dielne, kde budú môcť deti vlastnoručne vyrobiť svojim blízkym darčeky, pohľadnice, alebo ozdobiť medovníky.

„Spoločnosť PSA Peugeot Citroën Slovakia, ktorá vyrába v Trnave od roku 2006 model Peugeot 207 a od roku 2009 C3 Picasso, chce byť nielen stabilným zamestnávateľom, ale tiež dobrým občanom mesta, preto jej podpora mestských, či občianskych akcií nie je cudzia. V minulosti podporila rekonštrukciu detského ihriska na ulici Dolné Bašty, pravidelne prispieva na kultúrne akcie ako napríklad Trnavská brána, Trnavský jazzyk, reprezentačný ples mesta a iné. Spolupracuje s viacerými základnými a strednými školami a tiež s Univerzitou Cyrila a Metoda v Trnave,“ vyhlásil tlačový odbor automobilového koncernu.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2009 16:01. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.