reklama

Trnava Shopping Park Centre chcú otvoriť začiatkom roku 2011

trnava-park-velky-baumaxwEšte v roku 2007 ohlásila írska develo­perská skupina Parker Green International investíciu obchodného centra Trnava Shopping Park Centre a priľahlých hotelových a ubytovacích priestorov v hodnote viac 100 miliónov dolárov na ploche 13 hektárov. Výstavba mala odštartovať v roku 2008.

Priestory v tesnom susedstve juhovýchodnej časti obchvatu mesta medzi Baumaxom a predaj­ňou Suzuki na Novej ulici má vyplniť najmä obchodné centrum s približne stovkou prevádzok na dvoch poschodiach. Prenajímateľná plocha projektu má dosiahnuť 38 – tisíc metrov štvorcových, súčasťou centra má byť viac ako 1300 parkovacích miest.

Skupina Parker Green neoficiálne presunula začiatok výstavby na začiatok roku 2009, ale ani tento termín sa nepotvrdil.
Podľa našich informácií výstavba obchodného centra v tvare písmena “U” začne už v najbližších týždňoch či mesiacoch. Termín otvorenia Trnava Shopping Park Centre je totiž predbežne stanovený na začiatok roku 2011.

trnava-park-1w
Okrem približne stovky prevádzok by sa súčasťou centra mal stať aj supermarket Tesco. Hľadanie nájomníkov pre nové obchodné centrum má na starosti renomovaná spoločnosť Spiller Farmer.
Ešte v roku 2007 Perker Green plánoval aj realizáciu polyfunkčnej druhej etapy, kde sa podľa vtedajších plánov mali nachádzať hotel,  samostatné obchodné prevádzky, administratívne priestory či zariadenia pre služby a zábavu, ako napríklad kiná, akvapark a zimný štadión.

Foto: Parker Green

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2009 18:45. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.