reklama

Trnavskí hasiči boli v akcii aj počas Vianoc

Počas Vianoc zasahovali príslušníci HaZZ Trnavského kraja spolu pri 13 udalostiach. Z toho boli štyri požiare, päť dopravných nehôd a štyri technické zásahy, informoval hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Na Štedrý deň 24. decembra absolvovali hasiči v Trnavskom kraji osemkrát – štyri razy pri technických zásahoch, dvoch požiaroch a dvoch dopravných nehodách. V prvý sviatok vianočný zaznamenali dva technické zásahy, počas druhého sviatku vianočného zasahovali pri dvoch požiaroch a jednej dopravnej nehode.

„Najviac, spolu päť zásahov sme zaevidovali v okrese Trnava. Išlo o požiar osobného automobilu v Trnave na Špačinskej ceste, dopravnú nehodu osobného automobilu v Trnave na Ružindolskej ceste, ktoré sa nachádzalo prevrátené na streche mimo vozovku a technický zásah – otváranie bytu na Olympijskej ulici v Trnave, pretože hrozil požiar z prípravy jedla na sporáku. Na Štefana absolvovali trnavskí hasiči jeden zásah, keď asistovali pri ľahkej dopravnej nehode troch osobných áut,“ informoval Ivan Peťko.

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 28. decembra 2009 15:09. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.