reklama

Storočná voda v Suchovskej priehrade

Priehrada v Suchej nad Parnou je následkom niekoľkodňových výdatných dažďov naplnená na prasknutia. Prítomní vodohospodári sa zhodli, že také množstvo vody tu ešte nezažili. “Nie, nepamätáme si toľko vody v Suchovskej priehrade. Ide o storočnú vodu,” zhodli sa. Z priehrady vyteká nevídané množstvo vody a nie je v ničích silách prírodnému živli brániť. “Ak by sme odtok regulovali, vyleje sa nám voda z priehrady. Teraz nemôžeme nič robiť,” skonštatovali vodohospodárski pracovníci.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2010 19:15. Článok je zaradený do rubriky: Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.