reklama

Muž našiel smrť vo vodách Suchovskej priehrady

Nezvestného štyridsaťosemročného muža, ktorý zmizol pod hladinou vodnej nádrže v Suchej nad Parnou ešte v nedeľu 11. júla popoludní, našli záchranári až v pondelok ráno. Na breh vytiahli už len telo bez známok života.

„V nedeľu 11. júla 2010 o 15.48 hod. bola ohlásená žiadosť o pomoc pri záchrane osoby, muža vo veku 48 rokov, ktorá zmizla pod vodnou hladinou na Suchovskej priehrade. Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, ktorí pomocou člna, potápačskej techniky a sonaru prehľadávali dno priehrady. Pri záchrane osoby a vyhľadávaní pod vodnou hladinou príslušníci HaZZ spolupracovali s Policajným zborom SR, Komplexnou centrálnou záchrannou službou z Gabčíkova a Záchrannou zdravotnou službou,“ informoval hovorca KR PZ v Trnave Ivan Peťko.

Záchranné a vyhľadávacie práce boli vzhľadom na nízku viditeľnosť a sťažené podmienky v neskorých nočných hodinách prerušené s negatívnym výsledkom. Pátranie pokračovalo v pondelok ráno.
„Výsledkom hľadania služobných potápačov HaZZ bolo o 10:30 hodine vytiahnutie hľadanej osoby z vody. Prítomný lekár skonštatoval exitus,“ uviedol Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2010 0:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.