reklama

CBŠ Trnava pestuje v mladých ľuďoch pozitívne návyky

Život so športom, pra­videlným tréningom, pestovanie sebadisciplíny, rešpektu k prirodzeným autoritám, výborná fyzi­cká kondícia. To sú základné pozitíva, ktoré prináša deťom a mladej generácii Centrum bojových športov (CBŠ) v Trnave. Klub funguje už päť rokov a jeho domovským stánkom je špičkovo vybavená telocvičňa bývalej ZŠ na Mozartovej ulici.
V čele klubu stojí od jeho počiatku Dušan Kralovič, o športové úspechy pretekárov CBŠ sa svojimi skúsenosťami delí s bývalým skvelým slovenským reprezentantom v kickboxe Andrejom Mičianikom. “Náš klub nie je len o bojových ume­niach. Vychovávame v deťoch a mladých ľuďoch mnohé pozitívne návyky a poskytujeme im zmysluplné využitie voľného času. Pre šport nemajú čas na bezcielne potulovanie sa po uliciach a lepšie čelia nástrahám, ktoré prináša súčasný svet,” zhodujú sa D. Kralovič a A. Mičianik.
CBŠ Trnava vychovalo viacero slovenských reprezentantov, medailistov z majstrovstiev sveta aj majstrov Európy či Slovenska. “Investovali sme nemalé prostriedky do vybavenia telo­cvične, naše centrum patrí v rámci Sloven­ska k špičke,” pri­pomína Mičianik.
CBŠ prevádzkuje v areáli ZŠ na Mozartovej aj moderné multifunkčné ihrisko. Zahráte si tu malý futbal, basketbal, tenis, volejbal, hádzanú, nohejbal alebo hokejbal. Nábory detí od 7 rokov robia v CBŠ v priebehu celého roka. Tréningy sa konajú takmer denne, vždy podvečer.
Ďalšie informácie získate na internetovej stránke klubu www.cbstrnava.tym.sk.
Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2010 1:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.