reklama

Trnavská trinástka začína už v piatok 11. júna

V piatok 11.6. a v sobotu 12.6.2010 sa uskutoční v Trnave Festival dňa otcov, ktorého sprievodným podujatím je zmámi turistický pochod Trnavská 13. Tento rok sa bude konať už jeho 13 ročník.
V  piatok 11. 6. si môžete prísť vypočuť hudbu, prezentovať sa a obehnúť si pár zastávok, alebo pobudnúť v areáli Plzenského dvora a priľahlého parkoviska. Práve tam budú hrať trnavské kapely a o 19:00 zahrajú priaznivcom Trnavskej 13 chlapci z kapely Bukasový masív.
V sobotu 12. 6. sa od 8:30 do 14:00 koná štart účastníkov pochodu v už spomínanom Plzenskom dvore na Kollárovej ulici. Organizátori podujatia predĺžili štart pochodu až do 14:00 hod kvôli v ten deň prebiehajúcim voľbám. Taktiež sa môžu účastníci pochodu prezentovať už v piatok a v sobotu tak vyraziť  veselo odvoliť a následne na zaujímavé kultúrno-športové podujatie.
Keďže podujatie je zamerané aj na rodinky s deťmi, v areáli štartu a cieľa pochodu budú pripravené atrakcie aj pre deti. Nebude chýbať ani vystúpenie Márie Podhradskej – koncert pre deti o 16:00 hod, nafukovací hrad a podobne. Na podujatí organizátori nevyberajú vstupné, všetko je zamerané pre ľudí a sympatizantov  v Trnave už známeho občianskeho združenie Trnavská 13.
Novinkou pochodu bude vyčlenená špeciálna maxi turistická trasa pripravená pre zanietených turistov, ktorá bude merať približne 33 km a takzvaná baby trasa zo 7 vybraných podnikov ktoré majú terasy, preliezky, detské kútiky a podobne.
Niektorí majitelia podnikov pripravujú pre účastníkov kultúrny program, ako je napríklad živá country hudba, ľudovky, harmonikár, mažoretky a občerstvenie formou cibuľových chlebov, gulášu, cigánskej , ryby a rôzne iné kulinárske delikatesy.
Bližšie informácie o trase pochodu, koncertov na štarte a cieli pochodu, atrakcie podujatia vám prinesieme v ďalších vydaniach alebo si kliknite na webovú stránku o. z. Trnavská 13 www.trnavska13.sk.
Foto: OZ Trnavská 13
Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2010 16:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.