reklama

V polovici júna sa uskutoční už 15. ročník pivného pochodu Trnavská trinástka

Oslav Dňa otcov budú v Trnave už po pätnásty raz spojené s obľúbeným poduajtím Trnavská trinástka. Organizátori s rovnomenného občianskeho združenia stanovili dátum konania akcie na sobotu 16. júna.

V tomto roku očakávame účasť viac ako tritisíc smädných pivných turistov. Fanúšikovia pochodu si oblečú bielo – červeno – čierne tričká, v ponuke budú tiež klobúky a šatky, ktoré dobre poslúžia ako ochrana pred slnkom,“ informuje Igor Holéczy z organizačného štábu OZ Trnavská 13. Ako zdôrazňuje, tričká vo veľkostiach od detských po XXXL budú k dispozícii už od piatka 15. júna v areáli Štadióna Antona Malatinského.

Tohtoročný pochod bude mať „zahrievacie kolo“ už deň pred štartom. V piatok popoludní vystúpia pod severnou tribúnou štadióna kapely Downhill a Golden Vein. Zároveň tu prebehne registrácia účastníkov a už spomínaný predaj tričiek a doplnkov.


Registrácia účastníkov vlaňajšieho ročníka. Prišlo rekordných 2434 pivných turistov

Hlavný nápor turistov, priateľov pochodu očakávame v sobotu 16.júna opäť pod severnou tribúnou Štadióna A. Malatinského od 9. hodiny. Účastníkov hneď zrána privíta výborná muzička. Bude pokračovať prezentácia účastníkov a predaj tričiek. Pre rodiny s deťmi bude od skorého dopoludnia pripravené maľovanie na tvár, skákací hrad a malé motokáry. Popoludní od 16. hodiny vystúpi Mia Králová, ktorá ponúkne svoj detský program Farbičky pre detičky,“ poodhaľuje Holéczy.

Oslavy dňa otcov spestria počas dňa súťaže o zaujímavé tekuté ceny, okrem iného budú vyhlásení výhercovia týchto súťaží o najväčšie brucho, najväčšie ucho (najmladší účastník) či najväčšiu pivnú partiu.

V rámci sobotného kultúrneho programu vystúpia Katapult Revival a AC/DC Revival.

Účastníci pochodu postupne navštívia trinásť oficiálnych zastávok (Čajka, Irish pub, Vozovka hill, Blumen cafe, U Maškovej, Route 66, Zemo, Bistro Brooklyn, Aréna pub, Pivovar Sandorf, Trnavský dvor, Pezinská, Premiere pub), vybrať si môžu aj z bonusových zastávok (Krušovice pub, Šenk Jojo, Piváreň Tirna, piváreň Sessler Hlavná ul.).
Zúčastnené podniky aj v tomto roku zabojujú medzi sebou o honor najobľúbenešieho podniku v Trnave. Hlasovať budú samotní účastníci pochodu.

Štart a cieľ bude pod severnou tribúnou štadióna.

Pokračujeme v klasickej jednej trase. Vybrali sme veľkokapacitné podniky s veľkými terasami a záhradami. Zároveň dávame v podobe bonusov šancu aj menším a zaujímavým podnikom. Nezabudli sme na pivných fajnšmekrov. Na trase nájdu pivko z prievalského minipivovaru Sandorf v špeciálnom stánku na konci lesíka do Kamenného mlyna, využiť môžu aj bonusovú zastávku s domácim trnavským pivom Sessler na Hlavnej ulici,“ dodáva I. Holéczy.

Predstavenie všetkých podnikov nájdete na stránke www.facebook.com/trnavska13. Tu bude prebiehať aj súťaž o 10 tričiek v hlasovaní o najobľúbenejší podnik v Trnave.

Súťaž začala 27.mája a zapojiť sa môže každý, kto má rád turistiku alebo zábavu s priateľmi. Výhercov vyžrebuje v piatok 15. júna hlavný hosť podujatia.

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2012 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V polovici júna sa uskutoční už 15. ročník pivného pochodu Trnavská trinástka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.