reklama

V polovici júna sa uskutoční už 15. ročník pivného pochodu Trnavská trinástka

Oslav Dňa otcov budú v Trnave už po pätnásty raz spojené s obľúbeným poduajtím Trnavská trinástka. Organizátori s rovnomenného občianskeho združenia stanovili dátum konania akcie na sobotu 16. júna.

V tomto roku očakávame účasť viac ako tritisíc smädných pivných turistov. Fanúšikovia pochodu si oblečú bielo – červeno – čierne tričká, v ponuke budú tiež klobúky a šatky, ktoré dobre poslúžia ako ochrana pred slnkom,“ informuje Igor Holéczy z organizačného štábu OZ Trnavská 13. Ako zdôrazňuje, tričká vo veľkostiach od detských po XXXL budú k dispozícii už od piatka 15. júna v areáli Štadióna Antona Malatinského.

Tohtoročný pochod bude mať „zahrievacie kolo“ už deň pred štartom. V piatok popoludní vystúpia pod severnou tribúnou štadióna kapely Downhill a Golden Vein. Zároveň tu prebehne registrácia účastníkov a už spomínaný predaj tričiek a doplnkov.


Registrácia účastníkov vlaňajšieho ročníka. Prišlo rekordných 2434 pivných turistov

Hlavný nápor turistov, priateľov pochodu očakávame v sobotu 16.júna opäť pod severnou tribúnou Štadióna A. Malatinského od 9. hodiny. Účastníkov hneď zrána privíta výborná muzička. Bude pokračovať prezentácia účastníkov a predaj tričiek. Pre rodiny s deťmi bude od skorého dopoludnia pripravené maľovanie na tvár, skákací hrad a malé motokáry. Popoludní od 16. hodiny vystúpi Mia Králová, ktorá ponúkne svoj detský program Farbičky pre detičky,“ poodhaľuje Holéczy.

Oslavy dňa otcov spestria počas dňa súťaže o zaujímavé tekuté ceny, okrem iného budú vyhlásení výhercovia týchto súťaží o najväčšie brucho, najväčšie ucho (najmladší účastník) či najväčšiu pivnú partiu.

V rámci sobotného kultúrneho programu vystúpia Katapult Revival a AC/DC Revival.

Účastníci pochodu postupne navštívia trinásť oficiálnych zastávok (Čajka, Irish pub, Vozovka hill, Blumen cafe, U Maškovej, Route 66, Zemo, Bistro Brooklyn, Aréna pub, Pivovar Sandorf, Trnavský dvor, Pezinská, Premiere pub), vybrať si môžu aj z bonusových zastávok (Krušovice pub, Šenk Jojo, Piváreň Tirna, piváreň Sessler Hlavná ul.).
Zúčastnené podniky aj v tomto roku zabojujú medzi sebou o honor najobľúbenešieho podniku v Trnave. Hlasovať budú samotní účastníci pochodu.

Štart a cieľ bude pod severnou tribúnou štadióna.

Pokračujeme v klasickej jednej trase. Vybrali sme veľkokapacitné podniky s veľkými terasami a záhradami. Zároveň dávame v podobe bonusov šancu aj menším a zaujímavým podnikom. Nezabudli sme na pivných fajnšmekrov. Na trase nájdu pivko z prievalského minipivovaru Sandorf v špeciálnom stánku na konci lesíka do Kamenného mlyna, využiť môžu aj bonusovú zastávku s domácim trnavským pivom Sessler na Hlavnej ulici,“ dodáva I. Holéczy.

Predstavenie všetkých podnikov nájdete na stránke www.facebook.com/trnavska13. Tu bude prebiehať aj súťaž o 10 tričiek v hlasovaní o najobľúbenejší podnik v Trnave.

Súťaž začala 27.mája a zapojiť sa môže každý, kto má rád turistiku alebo zábavu s priateľmi. Výhercov vyžrebuje v piatok 15. júna hlavný hosť podujatia.

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2012 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V polovici júna sa uskutoční už 15. ročník pivného pochodu Trnavská trinástka”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.