reklama

O dva týždne zaplavia trnavské ulice pivní turisti – blíži sa 14. ročník Trnavskej trinástky

„Pivo je liek, ktorý netreba zapíjať!“

A je to tu! Opäť po roku pozýva svojich priaznivcov jedna z najväčších spoločenských udalostí v Trnave – Trnavská 13-tka. Pivno-turistický pochod s priateľskou náladou, ktorý otvára leto v Trnave, sa každoročne koná pri príležitosti osláv Dňa otcov. Stal sa už neodmysliteľnou atrakciou mesta Trnava. Verili by ste, že 11.júna štartujeme už 14.ročník?

2 500 fanúšikov si oblečie čokoládové tričká

Aj v minulých rokoch bola Trnava zaplavená živo sa baviacimi účastníkmi pochodu. Tentokrát očakávame približne 2 500 smädných turistov, pre ktorých budú na štarte pripravené kvalitné čokoládovo – hnedé tričká. Keďže ako vždy očakávame horúce letné počasie, každému sa zídu klobúky alebo šiltovky (a nezabúdame sa občerstviť…). Pre rodinky s deťmi máme samozrejme pripravený dostatok tričiek od 6mes.- 12r, pre babenky tričká S, M, L a pánske do veľkosti XXXL.

Tričká k pochodu si môžete zakúpiť v predpredaji už od 25.5. v predajni Odevy MM v nákupnom centre Cassale, v CD Aquarius v DK Tirnavia a v každom podniku na trase pochodu.

Napriek vyššej kvalite ostáva cena tričiek oproti minulému roku nezmenená ( už od 6,- € za pánske tričko). Využite predpredaj a vyhnete sa frontám na štarte. V piatok a sobotu vybavíme tričkami a protiúpalovými prostriedkami všetkých ostatných účastníkov.

Trasa 14.ročníka

Vrátili sme sa k jednej trase a vybrali veľkokapacitné podniky s veľkými terasami a záhradami. Poradie podnikov na trase však nie je záväzné, v pohode si zostavte svoju vlastnú trasu.

• Pilsner Haus (začiatok a záverečná zastávka spolu s večerným programom)

• Vozovka Hill, Hotel Phoenix (do 16h), Čajka, Blumen Cafe, U Maškovej, H.ten podnik, Tibák, Hotel Koliba, Bistro Brooklyn, Aréna Pub, Trnavský dvor, Irish Pub.

Môžete sa občerstviť v týchto oficiálnych bonusových zastávkach: Sport bar Evita, Krušovice Pub, Castle Cafe

Všetky podniky predstavujeme na stránke www.facebook.com/trnavska13, ak chcete o trase a podnikoch vedieť viac, pridajte sa medzi našich fanúšikov. Viac info nájdete aj na www.trnavska13.sk.

Tradičná spoločná fotografia na štarte jedného z minulých ročníkov. Vlani sa pochodu zúčastnilo rekordných takmer 2300 pivných turistov.

Kde a kedy to celé vypukne?

Minulý rok sa ako začiatok trnavskej 13-tky veľmi osvedčil Pilsner Haus. (Kollárova ul.), v tomto roku sa preto miesto štartu a cieľa nemení.

Registrácia účastníkov a Bukasový masív.

Registrácia sa začína už v piatok 10.júna od 16:00 v Pilsner Haus, kde v podvečer vystúpi legendárny Bukasový masív.

Začiatok pochodu

Hlavný nápor turistov, priateľov a rodiniek očakávame v sobotu 11.júna 2011od 9:00 ráno. Účastníkov hneď zrána privíta výborná muzička a občerstvenie. K tomu budeme predávať balíčky, tričká, klobúky a ďalšie suveníry.

Pre rodiny s deťmi bude od rána prichystané maľovanie na tvár, skákací hrad, malé motokáry, poobede od 16h vystúpi Miriam Králová, ktorá ponúkne svoj detský program farbičky pre detičky.

Večerný program

Príchod účastníkov pochodu do cieľa je naplánovaný do cca 20.00, popri tom sa budú vypisovať diplomy a k dispozícii bude aj občerstvenie.

17:00 – 20:00 … koncert country kapely Kamión

20:30 – 22:00 … koncert skupiny LUCIE revival.

23:30 – 02:00 …vyhodnotenie súťaží, ohlásenie počtu účastníkov, zhodnotenie a záver podujatia

Srdečne vás všetkých pozývame, zábava bude parádna
Organizačný výbor Trnavskej 13-tky


Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2011 22:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.