reklama

RA The Rugged Man vystúpi v piatok v Trnave

Výborná správa pre všetkých fanúšikov jedného z najlepších, najšialenejších, najnedocenejších raperov na svete, RA The Rugged Mana!  Rapera, o ktorého sa bili najväčšie major labely, rapera, ktorý je v hre vyše 15 rokov, rapera, ktorý má za sebou spolupráce s legendami ako Notorious B.I.G., Havoc z Mobb Deep, Kool G Rap a mnoho ďalších…

Takže si zakrúžkujte v kalendári deň 4. jún 2010, pretože to je ten deň, keď tento šialenec zničí svojou show trnavský Art Klub. Ako support prídu Lord Lhus a Dj Illegal zo Snowgoons. Slovenské farby budú hájiť chalani z Invázie a Dj DaSex s Djom Šulom Vám budú hrať do tanca celú noc..
Takže rekapitulácia- 4.jún od 20.00 h, Art Klub, Trnava- peklo na pódiu, apokalypsa pod pódiom- to je RA The Rugged Man- ešte váhaš?

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2010 16:49. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.