reklama

Inteligentná elektronika a silné texty: Isama Zing v piatok vystúpi v Trnave

Jonatán Pastirčák – tak znie civilné meno hudobníka a producenta, ktorý vystupuje pod pseudonymom Isama Zing a s týmto projektom vystúpi aj 22. apríla 2022 v Malom Berlíne.

Jonatána môžete poznať aj pod ďalším pseudonymom Pjoni, no je to práve jeho alter ego Isama Zing, ktoré nedávno dostalo aj cenu Radio_Head Award za najlepší album Blurry AF. Pod týmto menom experimentuje a prepája rôzne hudobné svety, ktoré ho inšpirujú.

V piatok 22. apríla o 20.00 h sa v Malom Berlíne začína koncert, ktorý si fanúšikovia elektronického soundu a silných emócií v texte nesmú nechať ujsť.

„Pôjde o koncert z turné k najnovšiemu albumu Blurry AF. Snažím sa hrávať koncerty inak ako albumové veci. Sú viac fluidné, v niečom možno idem do väčších extrémov,“ priznáva Jonatán, ktorý sľubuje, že pôjde o netradičné a nevídané vystúpenie. „Zahrám aj piesne, ktoré ešte neboli na albume. Koncert nemá presne danú štruktúru, formát, v každom meste je iný,“ objasňuje Jonatán.

Ako predskokan sa predstaví dvojica z Brna, ktorá si hovorí Post-hudba. Z pôvodne indie rockových polôh sa prepracovali k trapu s prvkami experimentálnej elektroniky.

Vo svojej tvorbe neuveriteľne autenticky reflektujú neutešené a neisté pandemické obdobie medzi šedými panelákovými priestormi Prahy.

Vstupenky si vo zvýhodnenom online predpredaji môžete kúpiť na webstránke centra (https://www.malyberlin.sk/eventy/isama-zing-post-hudba/), ale potom za 10 € na mieste pred začiatkom koncertu.

Vstup na podujatie je povolený účastníkom s respirátormi. Aktuálne bezpečnostné opatrenia si môžete pozrieť na stránke centra (https://www.malyberlin.sk/bezpecne-na-kulturu-2/).

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2022 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.