reklama

Inteligentná elektronika a silné texty: Isama Zing v piatok vystúpi v Trnave

Jonatán Pastirčák – tak znie civilné meno hudobníka a producenta, ktorý vystupuje pod pseudonymom Isama Zing a s týmto projektom vystúpi aj 22. apríla 2022 v Malom Berlíne.

Jonatána môžete poznať aj pod ďalším pseudonymom Pjoni, no je to práve jeho alter ego Isama Zing, ktoré nedávno dostalo aj cenu Radio_Head Award za najlepší album Blurry AF. Pod týmto menom experimentuje a prepája rôzne hudobné svety, ktoré ho inšpirujú.

V piatok 22. apríla o 20.00 h sa v Malom Berlíne začína koncert, ktorý si fanúšikovia elektronického soundu a silných emócií v texte nesmú nechať ujsť.

„Pôjde o koncert z turné k najnovšiemu albumu Blurry AF. Snažím sa hrávať koncerty inak ako albumové veci. Sú viac fluidné, v niečom možno idem do väčších extrémov,“ priznáva Jonatán, ktorý sľubuje, že pôjde o netradičné a nevídané vystúpenie. „Zahrám aj piesne, ktoré ešte neboli na albume. Koncert nemá presne danú štruktúru, formát, v každom meste je iný,“ objasňuje Jonatán.

Ako predskokan sa predstaví dvojica z Brna, ktorá si hovorí Post-hudba. Z pôvodne indie rockových polôh sa prepracovali k trapu s prvkami experimentálnej elektroniky.

Vo svojej tvorbe neuveriteľne autenticky reflektujú neutešené a neisté pandemické obdobie medzi šedými panelákovými priestormi Prahy.

Vstupenky si vo zvýhodnenom online predpredaji môžete kúpiť na webstránke centra (https://www.malyberlin.sk/eventy/isama-zing-post-hudba/), ale potom za 10 € na mieste pred začiatkom koncertu.

Vstup na podujatie je povolený účastníkom s respirátormi. Aktuálne bezpečnostné opatrenia si môžete pozrieť na stránke centra (https://www.malyberlin.sk/bezpecne-na-kulturu-2/).

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2022 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.