reklama

Petrohradská elektronika rozvibruje Nádvorie

V piatok 27. júla na Nádvorí (Štefánikova 4) vystúpi ruská hudobná dvojica, ktorá vystupuje pod názvom Rudda. Vstup na podujatie je voľný, koncert sa začína o 20:00.

Elektronický projekt Rudda vznikol v roku 2016 v hlavnom meste ruskej kultúry, vlhkom a mrazivom Sankt Peterburgu. Hudobné duo prezentuje new-ageové symfónie zmiešané s trip-hopom, elektronikou a džezom.

Pridajte k tomu rozbité a groovy bíty, energické živé bicie a získate kompletný obraz. Na návštevníkov vždy čakajú zaujímavé hudobné dobrodružstvá a dobrá nálada.


Rudda

Dvojica Jurij Rudenko a Daniil Kornev vydala svoje prvé EP Wave from Above v októbri 2016.

Skladby predstavili na ruskom turné, vystúpili na medzinárodnom festivale Systo a pravidelne účinkujú vo svojom domovskom meste.

V januári 2018 vydali album Monarch, ku ktorému v júli a auguste realizujú turné po Európe.

Koncert dvojice Rudda je súčasťou dvojmesačnej série podujatí pod spoločnou hlavičkou Letné Nádvorie.

Na webovej stránke Nádvoria alebo na sociálnej sieti Facebook nájdete informácie o všetkých koncertoch, DJ-ských setoch, premietaniach a iných podujatiach, ktoré sa ešte chystajú.

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert presunie do Veľkej sály kultúrneho centra Malý Berlín. To sídli na prvom poschodí meštianskeho domu na Štefánikovej 4, ktorý je zároveň jedným zo vstupov na Nádvorie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2018 22:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Petrohradská elektronika rozvibruje Nádvorie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.