reklama

V Trnave ožíva nový kultúrny priestor – Nádvorie

Ako v inom svete sa budú cítiť návštevníci pasáže na trnavskom Trojičnom námestí. V meste totiž ožíva veľký projekt Nádvorie, ktorý sa v budúcom roku stane priestorom pre kultúru, oddych a aktívny život.

V najbližších dňoch ponúka malú ochutnávku – pozýva na večery s hudbou, horúcimi nápojmi a chutným jedlom.

„Príďte do komorných priestorov pasáže, ktorá od budúceho roku bude tvoriť vstup do Nádvoria. Nájdete nás priamo na Trojičnom námestí, no cez bránu sa razom prenesiete do iného sveta,“ pozýva návštevníkov tím okolo vznikajúceho Nádvoria.

Vianoce budú na Nádvorí každý štvrtok od ôsmeho decembra. Začnú sa o 16:00.

nadvorie-vt-v
Vstup do Nádvoria je cez bránu vedľa kaviarne Thalmeiner

Návštevníkov čakajú chutné remeselné hotdogy od NYC Corner, horúce omamné i nealkoholické drinky plné chuti od trnavských „sirupárov“ Herbert, sladké vianočné dobroty a tapas od Mama’s Minis a v neposlednom rade vianočné punče a slané drobnosti od spriatelenej kaviarne Thalmeiner.

O šiestej večer sa pridá aj živá hudba.

Priestor Nádvorie, ktorý už niektorí prirovnávajú ku košickej Tabačke či k žilinskej Stanici, oficiálne otvoria v roku 2017.

nadvorie-pl

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2016 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.