reklama

Kapela Laura a její tygři sa po 10 rokoch vracia na Slovensko, vystúpi aj v Trnave

Laura a její tygři, kapela, ktorá už viac ako 28 rokov brázdi po českých a európskych pódiách, sa opäť vracia na Slovensko.

Svoj návrat na slovenskú scénu zahájili úspešnými koncertmi v Novom Meste nad Váhom a v Bratislave. Nevynechá ani Trnavu!

Legendárna kapela v bielych košeliach, čiernych kravatách a okuliaroch s peknou speváčkou v popredí má za sebou dlhú hudobnú históriu, vyše 1600 koncertov v Čechách, na Slovensku, v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Holandsku, Belgicku, ale aj v Tunise, Rusku či v Šanghaji na EXPO 2010.

Vystúpenia Laury sú nabité energiou, ktorá sa bleskurýchlo prenáša na obecenstvo a muzikanti s krásnou Laurou hrajú vždy naplno a prinášajú skvelú zábavu.

Trnavský koncert sa uskutoční tento štvrtok 16. januára 2014 o 20:00 v Art Klube.

Vstupenky sa budú predávať priamo na mieste pred koncertom.

Viac informácii o kapela nájdete na ich webe www.lauranet.cz.

Udalosť na Facebook.com.

Laura a její tygři
16. januára o 20:00
ART KLUB
vstupné 8 eur

Plagát:
LAURA-plag

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2014 19:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.