reklama

Kapela Laura a její tygři sa po 10 rokoch vracia na Slovensko, vystúpi aj v Trnave

Laura a její tygři, kapela, ktorá už viac ako 28 rokov brázdi po českých a európskych pódiách, sa opäť vracia na Slovensko.

Svoj návrat na slovenskú scénu zahájili úspešnými koncertmi v Novom Meste nad Váhom a v Bratislave. Nevynechá ani Trnavu!

Legendárna kapela v bielych košeliach, čiernych kravatách a okuliaroch s peknou speváčkou v popredí má za sebou dlhú hudobnú históriu, vyše 1600 koncertov v Čechách, na Slovensku, v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Holandsku, Belgicku, ale aj v Tunise, Rusku či v Šanghaji na EXPO 2010.

Vystúpenia Laury sú nabité energiou, ktorá sa bleskurýchlo prenáša na obecenstvo a muzikanti s krásnou Laurou hrajú vždy naplno a prinášajú skvelú zábavu.

Trnavský koncert sa uskutoční tento štvrtok 16. januára 2014 o 20:00 v Art Klube.

Vstupenky sa budú predávať priamo na mieste pred koncertom.

Viac informácii o kapela nájdete na ich webe www.lauranet.cz.

Udalosť na Facebook.com.

Laura a její tygři
16. januára o 20:00
ART KLUB
vstupné 8 eur

Plagát:
LAURA-plag

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2014 19:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.