reklama

V Trnave vystúpi originálna bieloruská kapela Chutki Smouž

Kde bolo tam bolo, tam, na divokom východe krajiny zvanej Bielorusko, spokojne vyrastali mladí dedinskí ľudkovia, ktorí si vo svojich voľných chvíľach spievali s bábuškami a dedmi veselé a niekedy aj smutné pesničky.

Spokojne každé ráno zapriahli do voza a vyhnali dobytok na pašu. Až jedného dňa našli na lúke zblúdilého parašutistu ”inostranca”.

Wow, pomohli mu a on im za odmenu daroval vzácny dar – CD player a veľa muziky. Prešlo niekoľko zím a mladí ľudkovia nezabúdajúc na svoje korene a tradície, no silno ovplyvnení darom neznámeho …podumali…a vydumali.

CHUTKI SMOUŽ! Alebo aj Rýchly Slimák, to je kapela pochádzajúca z Bieloruska, ktorej vznik je ovenčený pútavým príbehom. Omnoho pútavejšia je však ich hudba. Strhujúca až šialená zmes národných motívov bieloruského folklóru s dynamickým rockovým soundom poprepletaného elementami ska.

Kapela mixuje hudobné štýly svojským spôsobom, aby nás prekvapila typickým nezameniteľným sviežim zvukom. Melodičnosť, hravosť a energia je ich hlavnou devízou, ktorou bavia poslucháčov na svojich koncertoch. Chutki Smouž ľúbia svoju hudbu, srdečne ju odovzdávajú iným a robia to skvele.

Ojedinelý koncert Rýchleho Slimáka na Slovensku a práve v Trnave!

Túto kapelku privíta Ten Podnik! (Štefánikova 18 – bývalé Country) a po nich bude pripravený nášup skvelej tanečnej a hopsavej balkánskej muzičky. DJ Lenin Krevic je zárukou skvelej zábavy.

Udalosť je aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2012 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.