reklama

V Trnave vystúpi originálna bieloruská kapela Chutki Smouž

Kde bolo tam bolo, tam, na divokom východe krajiny zvanej Bielorusko, spokojne vyrastali mladí dedinskí ľudkovia, ktorí si vo svojich voľných chvíľach spievali s bábuškami a dedmi veselé a niekedy aj smutné pesničky.

Spokojne každé ráno zapriahli do voza a vyhnali dobytok na pašu. Až jedného dňa našli na lúke zblúdilého parašutistu ”inostranca”.

Wow, pomohli mu a on im za odmenu daroval vzácny dar – CD player a veľa muziky. Prešlo niekoľko zím a mladí ľudkovia nezabúdajúc na svoje korene a tradície, no silno ovplyvnení darom neznámeho …podumali…a vydumali.

CHUTKI SMOUŽ! Alebo aj Rýchly Slimák, to je kapela pochádzajúca z Bieloruska, ktorej vznik je ovenčený pútavým príbehom. Omnoho pútavejšia je však ich hudba. Strhujúca až šialená zmes národných motívov bieloruského folklóru s dynamickým rockovým soundom poprepletaného elementami ska.

Kapela mixuje hudobné štýly svojským spôsobom, aby nás prekvapila typickým nezameniteľným sviežim zvukom. Melodičnosť, hravosť a energia je ich hlavnou devízou, ktorou bavia poslucháčov na svojich koncertoch. Chutki Smouž ľúbia svoju hudbu, srdečne ju odovzdávajú iným a robia to skvele.

Ojedinelý koncert Rýchleho Slimáka na Slovensku a práve v Trnave!

Túto kapelku privíta Ten Podnik! (Štefánikova 18 – bývalé Country) a po nich bude pripravený nášup skvelej tanečnej a hopsavej balkánskej muzičky. DJ Lenin Krevic je zárukou skvelej zábavy.

Udalosť je aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2012 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.