reklama

Mikušova Nová demokracia prelepuje na dedinách plagáty konkurencie

Medzi politickými stranami v regiónoch platí nepísané pravidlo: vzájomne si neprelepujú predvolebné plagáty. Každý politický subjekt najlepšie vie, koľko energie a peňazí stojí vylepovanie plagátov v mestách a obciach. Jedna strana však podľa nášho čitateľa túto dohodu nielenže nedodržiava, ale vskutku tupým spôsobom porušuje. „Lepia plagáty tak, aby prelepili iné. Napriek tomu, že na vyhradených miestach majú dostatok voľného priestoru pre svoju propagáciu, svojich lídrov vycapia priamo cez konkurenciu. Je to úbohé,“ konštatoval predseda Miestneho zväzu SDKÚ-DS v Smoleniciach Branislav Lengyel.

Podľa slov krajského šéfa strany Milana Romana rovnaké konanie zaznamenali aj v ďalších obciach. „Toto je na dennom poriadku. Jednotlivé politické subjekty skutočne dohodu o neprelepovaní plagátov dodržiavajú, až na Novú demokraciu,“ uviedol M. Roman.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2010 12:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.