reklama

Ráno museli trnavskí voliči na hlasovanie čakať v rade, popoludní záujem opadol

Ráno medzi 7. a 10. hodinou mohlo podľa odhadov členov okrskových volebných komisií odvoliť až do 30 percent Trnavčanov. S pribúdajúcim časom však volebné miestnosti rednú a nie je ničím výnimočným, ak neprídu ľudia aj niekoľko minút. Presvedčili sme sa o tom 30 minút pred poludním na Spartakovskej ulici.

Voľby na sídlisku Družba

„Ráno sa tu nie raz vytvoril rad voličov, na vydanie hlasovacieho lístka si museli niektorí voliči aj chvíľku počkať,“ zhodli sa členovia volebnej komisie v okrsku č. 34. Podľa členky komisie Beáty Slovákovej hlasovať prichádzali starší, ale rovanko aj mladší voliči. „Voliť chodia rodiny s malými deťmi, takisto aj starší ľudia,“ potvrdila.

Hlasovacie lístky plánujú mať v okrsku na Materskej škole Spartakovská zrátané ešte pred polnocou. „Predpokladáme, že okolo 23. 30 hodiny bude s počítaním volebných lístkov hotoví,“ dodali členovia komisie na sídlisku Družba.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2010 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, VOĽBY 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.