reklama

Trnavskí horskí vlci zisťujú záujem verejnosti o vybudovanie umelej lezeckej steny

Občianske združenie Trnafskí horskí vlci zisťuje prostredníctvom ankety záujem Trnavčanov o vybudovanie umelej lezeckej steny na území mesta.

Nadšenci turistiky a ochrany prírody z OZ Trnafskí horskí vlci chcú iniciovať a dotiahnuť niekoľkoročnú aktivitu iných nadšencov z minulosti o vybudovanie umelej lezeckej steny v Trnave, ktorá zakaždým na niečom zlyhala.

Ilustračné foto: Lezecká stena Rozlomity

Ako podklad pre prípadného investora, či už to bude mesto, súkromná firma alebo spojenie verejného a súkromného sektora, môže slúžiť práve aknketa a jej výsledky.

“Cieľom tejto ankety je zistiť záujem o umelú lezeckú stenu v Trnave a s ňou spojené činnosti. Získané informácie nám pomožu upresniť dopyt pre takýto druh športu v okolí Trnavy, kde sa žiadna väčšia stena nenachádza a je potrebné za ňou cestovať,” približuje OZ Trnafskí horskí vlci.

Do ankety sa môžete zapojiť na tejto stránke.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2017 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.