reklama

Trnavské škôlky zisťujú záujem rodičov o prevádzku počas leta

Materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Trnava v týchto dňoch oslovujú rodičov s otázkou, či majú záujem umiestniť svoje deti do škôlky aj počas letných prázdnin, informovala hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

„V prvom kole zisťujeme, koľko detí by navštevovalo škôlky počas júla a augusta. Na základe toho potom pripravíme niekoľko variantov, ako ich v rámci jednotlivých materských škôl rozmiestnime. Po vydaní aktualizovaných usmernení zo strany zodpovedných orgánov zvolíme model, ktorý uspokojí potreby čo najväčšieho počtu rodičov,“ povedal Michal Špernoga, vedúci odboru školstva, mládeže a športu Mestského úradu v Trnave.

Ilustračné foto

V druhom kole budú stanovené presné podmienky prevádzky MŠ i harmonogram ich otvorenia, zároveň budú rodičia odovzdávať aj záväzné prihlášky.

O ďalšom postupe bude samospráva informovať.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2020 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.