reklama

Projekt Na kolesách proti rakovine vyvrcholí veľkolepým programom v Smoleniciach

V nedeľu 22. augusta sa v Smoleniciach uskutoční záverečný koncert tohtoročnej edície „Na kolesách … TOUR 2010“, ktorý je sprievodným podujatím VIII. ročníka charitatívnej kampane „Na kolesách proti rakovine“.

Jej hlavným organizátorom je Slovenský paralympijský výbor, ktorý šíri odkaz zosnulého paralympijského víťaza v dráhovej cyklistike z PH 2000 v Sydney Radovana Kaufmana o aktívnom boji proti tejto civilizačnej chorobe. Pred konaním koncertu preto nebude chýbať ani symbolická jazda na všetkom kolesovom a nemotorovom, čím účastníci prispejú k propagácii boja proti rakovine športom a pohybom.

Čo sa týka samotného koncertu, ktorý sa začne v areáli pod zámkom o 14, 00 h., je sa naozaj na čo tešiť. Vystúpia: Dominika Mirgová, Denis Lacho, Lazaro, Monika Bagarová, Robo Opatovský, Otto Weiter, Andrea Uhríková, Zdenka Predná, skupiny Domi, Aferas, Campana Batucada, Žena z lesoparku, Aya, Vidiek, Mukatado, T.O.P. crew, tanečné skupiny TK Elegance a Swing. Koncert a sprievodné aktivity (cyklotrenažér, veslovací trenažér, symbolická jazda na kolesách, program pre deti – nafukovací hrad, trampolíny, štart teplovzdušného balóna) budú moderovať Dominika Mirgová a Richard Herrgott. Bohatý program má naplánovaný oficiálny záver o 23, 00 h.

„Zo smolenického koncertu sa pomaly stáva festival. Potvrdil to aj vlaňajší ročník, kde pred niekoľkými tisíckami divákov na zámockom svahu defiloval celý rad osobností populárnej hudby, napríklad Iveta Bartošová, Zuzana Smatanová, Robo Opatovský a ďalší. Veríme, že tohtoročný koncert pritiahne ešte viac divákov, ktorí si prídu vychutnať skvelú atmosféru podujatia, organizovaného slovenskými paralympionikmi. Príďte podporiť projekt, ktorého cieľom je pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú!,“ vyzývajú organizátori podujatia zo Slovenského paralympijského výboru.

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2010 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.