reklama

Križan sa stal suverénnym víťazom časovky Trnavských 6666 metrov

Víťazstvo v 18. ročníku tradičnej časovky Trnavských 6666 metrov obhájil Pavol Križan z Dukly Trenčín. Na trati so štartom pri letisku na Malženickej ceste si počínal suverénne a časom 8.38 min nedal svojim konkurentom žiadnu šancu. Druhú priečku v hlavnej mužskej kategórii obsadil Trnavčan Daniel Pápež s odstupom 1:03 min, bronzový stupienok získal Dobiáš z Trenčína so stratou 1:07 min.

Traja najrýchlejší muži, v strede víťazný Pavol Križan

Kategóriu žien zastupovali len dve účastníčky: na trati bola rýchlejšia Silvia Blahová z klubu Triatlon Team Trnava s dosiahnutým časom 11:37 min. Druhú priečku obsadila Andrea Orihelová z Bratislavy časom 14:57 min.

Vo veteránskej kategórii mužov nad 50 rokov bol v cieli najrýchlejší Štefan Hruška z Dukly Bratislava (10:23 min), za ním sa umiestnili František Kujovič (Olympik Trnava) s výsledným časom 10:56, bronzovú priečku získal Marián Hlbocký (CK Trnava), ktorý dosiahol čas 11:15 min.

Organizátori z CK Trnava zaregistrovali na štarte aj dve dievčatá do 18 rokov. Prvú pozíciu získala Simona Dišeková (Triatlon Team Trnava), keď 6666 metrov dlhú trať zdolala za 13:53 min. Časom 17:24 min prešla cieľom len 7-ročná Terezka Kurnická z Piešťan, ktorá bola najmladšou účastníčkou 18. ročníka časovky.

Medzi chlapcami do 18 rokov zvíťazil Bratislavčan Marek Orihel (16:46 min), kategóriu chlapcov do 12 rokov vyhral Roman Kurnický z Piešťan, ktorému v cieli namerali čas 14:00 min.

Usporiadatelia privítali na štarte 42 účastníkov. Počasie pretekom neprialo. Fúkal pomerne silný severný vietor, proti ktorému štartujúci bojovali v prvej polovici trate. Našťastie sa nesplnili obavy a ohlasovaný dážď sa pretekom napokon vyhol.

KOMPLETNÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 11. septembra 2010 16:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Križan sa stal suverénnym víťazom časovky Trnavských 6666 metrov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.