reklama

Križan sa stal suverénnym víťazom časovky Trnavských 6666 metrov

Víťazstvo v 18. ročníku tradičnej časovky Trnavských 6666 metrov obhájil Pavol Križan z Dukly Trenčín. Na trati so štartom pri letisku na Malženickej ceste si počínal suverénne a časom 8.38 min nedal svojim konkurentom žiadnu šancu. Druhú priečku v hlavnej mužskej kategórii obsadil Trnavčan Daniel Pápež s odstupom 1:03 min, bronzový stupienok získal Dobiáš z Trenčína so stratou 1:07 min.

Traja najrýchlejší muži, v strede víťazný Pavol Križan

Kategóriu žien zastupovali len dve účastníčky: na trati bola rýchlejšia Silvia Blahová z klubu Triatlon Team Trnava s dosiahnutým časom 11:37 min. Druhú priečku obsadila Andrea Orihelová z Bratislavy časom 14:57 min.

Vo veteránskej kategórii mužov nad 50 rokov bol v cieli najrýchlejší Štefan Hruška z Dukly Bratislava (10:23 min), za ním sa umiestnili František Kujovič (Olympik Trnava) s výsledným časom 10:56, bronzovú priečku získal Marián Hlbocký (CK Trnava), ktorý dosiahol čas 11:15 min.

Organizátori z CK Trnava zaregistrovali na štarte aj dve dievčatá do 18 rokov. Prvú pozíciu získala Simona Dišeková (Triatlon Team Trnava), keď 6666 metrov dlhú trať zdolala za 13:53 min. Časom 17:24 min prešla cieľom len 7-ročná Terezka Kurnická z Piešťan, ktorá bola najmladšou účastníčkou 18. ročníka časovky.

Medzi chlapcami do 18 rokov zvíťazil Bratislavčan Marek Orihel (16:46 min), kategóriu chlapcov do 12 rokov vyhral Roman Kurnický z Piešťan, ktorému v cieli namerali čas 14:00 min.

Usporiadatelia privítali na štarte 42 účastníkov. Počasie pretekom neprialo. Fúkal pomerne silný severný vietor, proti ktorému štartujúci bojovali v prvej polovici trate. Našťastie sa nesplnili obavy a ohlasovaný dážď sa pretekom napokon vyhol.

KOMPLETNÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 11. septembra 2010 16:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Križan sa stal suverénnym víťazom časovky Trnavských 6666 metrov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.