reklama

Prioritou strany SaS v komunálnych voľbách je vytvorenie spoločnej koalície s SDKÚ-DS a KDH

Tlačové vyhlásenie strany Sloboda a Solidarita

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) reprezentuje princípy slobody každého jedného človeka a solidárnosti v čase ťažkých životných situácií. Túto základnú premisu dopĺňa akcent na zdravý rozum. Našimi základnými hodnotovými piliermi s odkazom na zodpovednosť a zdravý rozum sa riadime aj dnes, v čase rokovaní o prípadnej budúcej pravicovej koalícii v meste Trnava.

V týchto dňoch, kedy rokovania vrcholia, je našou povinnosťou verejne prezentovať názor a vlastný postoj.

Strana SaS vyhlasuje, že v predvolebnej kampani podporí a bude akceptovať toho kandidáta prípadnej trojkoalície na post primátora mesta Trnava, ktorý vzíde z dohody našich koaličných partnerov – KDH a SDKÚ-DS.
Prioritou strany SaS v komunálnych voľbách je vytvorenie spoločného pravicového koaličného bloku.

V Trnave 20. septembra 2010

Natália Blahová,poslankyňa NRSR

Jozef Viskupič, poslanec NRSR


Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2010 12:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prioritou strany SaS v komunálnych voľbách je vytvorenie spoločnej koalície s SDKÚ-DS a KDH”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.