reklama

SDKÚ-DS a SaS vytvoria koalíciu bez KDH. Ich kandidátom na primátora je Jozef Pobiecký

SDKÚ – DS a SaS vytvoria pravicový dvojblok pred novembrovými komunálnymi voľbami. Spoločným kandidátom na post primátora mesta Trnava bude Jozef Pobiecký (41), súčasný zástupca primátora.

J. Pobiecký

SDKÚ – DS a SaS vytvoria rovnako spoločnú kandidátku na poslancov mestského zastupiteľstva.

„Prioritou SaS bolo vytvorenie pravicovej trojkoalície spolu s SDKÚ-DS a KDH. Bohužiaľ, napriek našej enormnej snahe sa nám nepodarilo tento zámer zrealizovať a zabrániť tak prípadnému triešteniu hlasov pravicovo orientovaných voličov.
Podpora a vytvorenie partnerstva s SDKÚ-DS je prirodzeným vyústením spoločných rokovaní. Veríme, že nominácia súčasného zástupcu primátora Jozefa Pobieckého je pre obyvateľov Trnavy pozitívnym signálom. Víťazstvo nášho kandidáta v komunálnych voľbách by znamenalo zachovanie kontinuity vládnutia, a zároveň prínos v podobe zmeny v primátorskom kresle, ktorú obyvatelia Trnavy požadujú,“
vyjadril sa pre trnava-live.sk poslanec NR SR za SaS Jozef Viskupič, ktorý absolvoval sériu rokovaní s oboma politickými subjektami.

J. Pobiecký vníma podľa vlastných slov svoju kandidatúru ako záväzok, ale aj ako výzvu, vdýchnuť mestu Trnava nové myšlienky a energiu. „Otvorená komunikácia, snaha riešiť výzvy s chuťou a energiou, ochota počúvať hlas obyvateľov mesta, to sú v skratke zámery, s akými vstupujeme do komunálnych volieb,“ vyhlásil.

Rokovania o vzniku pravicovej trojkoalície spolu s KDH boli neúspešné. Kandidátom kresťanských demokratov na primátora zostáva súčasný viceprimátor Vladimír Butko.


Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2010 20:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “SDKÚ-DS a SaS vytvoria koalíciu bez KDH. Ich kandidátom na primátora je Jozef Pobiecký”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.