reklama

Staré vraky blokujú parkoviská, povinnosťou majiteľov je ich odstrániť

Mestskí policajti vyzvali v ostatných desiatich dňoch hneď piatich majiteľov áut zaparkovaných vo viacerých lokalitách na území Trnavy, aby z verejného priestranstva staré nepoužívané autá odstránili.
Ak tak neurobia do 30 dní, vozidlá budú odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.

Ročne sa na trnavských sídliskách objaví niekoľko desiatok nepoužívaných osobných áut.

Staré vraky blokujú parkovacie miesta, a zároveň predstavujú potenciálne nebezpečenstvo pre životné prostredie. V neposlednom rade zbytočne priťahujú pozornosť najmä detí, ktoré majú často tendenciu zamieňať si vraky s priestorom určeným na hry.

Zoznam aktuálne zistených starých vozidiel:

Foto: MsP Trnava


Ulož ako PDF
Napísal 23. septembra 2010 2:36. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Staré vraky blokujú parkoviská, povinnosťou majiteľov je ich odstrániť”

  1. 1
    Monika says:

    zabudli ste na vrak, ktorý je odparkovaný na hlavnej ceste smerom na Prednadrazie II. pozdlz parku na krizovatke Lomonosova jedna sa o auto bordovej farby Audi 206 ktore je tam uz aj rok a malo aj vyzvu za stieracom a nic…

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.