reklama

Trnavské nákupné centrum oslavovalo šieste narodeniny

Šiesty rok pôsobenia oslávilo spolu s návštevníkmi minulý víkend  obchodno – zábavné centrum MAX v Trnave. Súčasťou osláv bolo vyhodnotenie „Veľkej letnej súťaže v MAXe“. Výhercom prvej ceny – osobného automobilu značky Hyundai v hodnote 27 – tisíc eur – sa stal pán Marček zo Žiliny.

Šťastnému výhercovi odovzdal kľúče od nového auta Rastislav Pavlovič, riaditeľ spoločnosti Autocomodex Trnava. Podujatie moderoval Marek „Markuss“ Adamec, ktorý sa staral o dobrú náladu počas celej akcie. Na pódiu sa postupne vystriedalo niekoľko umelcov: ako prvé na scénu vystúpili mladé roztlieskavačky zo skupiny CANDY. Krv v žilách návštevníkov centra rozprúdili horúce kubánske rytmy v podaní päťčlennej kapely Azúcar Cubana. Záver oslavy narodenín patril slovenskej kapele Gladiátor.

TEXT A FOTO: Lukáš Valentovič

Fotogaléria:


Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2010 22:24. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.