reklama

Nákupné centrum Olympia plánujú zrekonštruovať

Nákupné centrum Olympia na sídlisku Prednádražie čaká modernizácia. Objekt postavený v časoch socializmu potrebuje zmeny nielen v exteriéri, ale aj v interiéroch.

„Tepelno izolačné vlastnosti budovy boli dimenzované na ceny energií, ktoré boli pred desaťročiami neporovnateľne nižšie. V budúcnosti preto plánujeme komplexnú obnovu exteriérov objektu aj inžinierskych sietí,“ priblížil zámer majiteľa objektu JUDr. Juraj Trokan.

Nákupné centrum Olympia na Prednádraží

Ešte do konca roka odstránia z Olympie schodisko vedúce na terasu. Využívali ho najmä bezdomovci a rôzni vandali. Schody podľa Trokana neplnili svoj účel. Skôr pomáhali tým, ktorí budovu devastovali. Namiesto schodiska nainštalujú robotníci oporné stĺpy. „Nájomcovia na prvom poschodí budú využívať schodisko v interiéri,“ doplnil.

Schodisko často využívali najmä vandali

V ďalších rokoch by mala Olympia zmeniť svoju tvár najmä zvonka. Z technického ani estetického hľadiska už v súčasnosti nespĺňa moderné parametre.

„Existuje zámer komplexnej rekonštrukcie budovy. O tom, kedy ho začneme realizovať, je zatiaľ predčasné hovoriť,“ dodal J. Trokan.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2011 10:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nákupné centrum Olympia plánujú zrekonštruovať”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.