reklama

K Olympii plánujú prístavbu predajne potravín aj nové parkoviská

Komplexná rekonštrukcia súčasného objektu, prístavba nových priestorov a nové parkoviská – také sú v kocke plány vlastníka nákupného centra Olympia na Prednádraží, spoločnosti Mina Livsmedel.

Ako avizoval zástupca vlastníka už pred časom, technicky zastaralý objekt si žiada zmeny v exteriéroch aj interiéroch.

Prvé rekonštrukčné práce v objekte uskutočnil vlastník už pred časom, ďalšie investície budú pokračovať zrejme už v priebehu tohto roka.

olympia
olympia
Nákupné centrum Olympia na Prednádraží

Jednopodlažná prístavba Olympie, v ktorej vznikne predajňa potravín, bude umiestnená v ľavej časti objektu. Nad ňou bude predĺžená existujúca pavlač, prekrytá novou strešnou konštrukciou.

Konštrukčne a dispozične bude prístavba prepojená s existujúcimi priestormi objektu nákupného centra. Tie budú po rekonštrukcii prestavané na tri samostatné obchodné priestory so zázemím a prevádzku pošty.

Z technického hľadiska investuje vlastník v rámci rekonštrukcie aj do modernizácie rozvodov elektroinštalácií, zdravotechniky a vzduchotechniky.

Priamo pred Olympiou vznikne nové parkovisko pre 67 áut s verejným osvetlením. Medzi parkovacími miestami budú umiestnené ostrovčeky so zeleňou. Cez parkovisko bude vedený chodník pre chodcov, ktorý bude napojený na jestvujúci chodník pri objekte.

Ďalších 11 parkovacích miest bude umiestnených z bočnej strany. Súčasťou riešenia statickej dopravy bude aj vyznačenie 16 kolmých parkovacích miest za objektom obchodného centra.

Pre budovanie nových parkovacích miest dôjde k výrubu stromov a kríkov pred nákupným centrom. Odstránené stromy nahradí investor novou výsadbou solitérnych stromov a kríkov.

Ulož ako PDF
Napísal 7. februára 2013 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “K Olympii plánujú prístavbu predajne potravín aj nové parkoviská”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.